WHATSAPP 0532 212 42 34
fiyat al +90532 212 42 34

Adalar Eski Eşya Alanlar

Adalar Eski Eşya Alanlar - Adalar ilçesinden eski mobilya, beyaz eşya, komple ev ve ofis eşyalarınız nakit olarak alınır. Adalar'da ikinci el eşya satmak istiyorsanız Adalar eski eşya alanlar temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sektörde pratik, nakit ve en yüksek fiyat garantisi ile alım satım hizmetlerini sürdüren şirketimiz, tüm İstanbul'da olduğu gibi Adalar ilçesinde de her nevi eski eşya, spot eşya, ikinci el ev eşyası, eski mobilyalar ve beyaz eşyalar, ikinci el televziyon ve tüm eskimeyen eskilerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor.

2. el piyasa fiyatları, eski eşyalar için fiyat teklifleri ve ikinci el eşyalarınız için bilgi alabileceğiniz şirketimizin temsilcisine 0532 212 42 34 numarasından taleplerinizi iletebilir hemen değerlendirme yaptırabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını da göndererek fiyat alabilirsiniz.

Adalar'da Eski Eşya Alanlar Bölge Etiketleri: Adalar Eski Eşya Alanlar, Büyükada Eski  Eşya Alanlar, Heybeliada Eski Eşya Alanlar, Burgazada Eski Eşya Alanlar, Kınalıada Eski Eşya AlanlarSedefadası Eski Eşya Alanlar

© 2016 - İstanbul Eski Eşya Alanlar Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.